Ahşap Ambalaj Sandığı Kutusu

Ahşap Ambalaj Sandığı Kutusu, Kayseri 2.el tahta ambalaj sandığı ihracat palet osb kafes sandık alım satım fiyatları satanlar üreticileri firmaları ahşap sandık alıp satmak isterseniz hemen firmamızı arayınız. Bununla birlikte başta Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir illeri olmak üzere Türkiye genelinde sıfır yada ikinci el ahşap ambalaj sandığı kutusu alıp satmak isterseniz firmamız Kerim Palet'i arayabilirsiniz.

AHŞAP AMBALAJ SANDIĞI ALIM SATIMI

Ahşap Ambalaj Sandığı Kutusu

Ahşap Ambalaj Sandığı Alımı Satımı

Kerim Palet

Ahşap Ambalaj Sandığı Kutusu

Türkiye genelinde, sıfır yada İkinci el Ahşap Ambalaj Sandığı, Ahşap Sandık, Ahşap İhracat Sandığı, Osb Sandık, Kafes Sandık, Palet Sandığı ve Ahşap Amabalaj Kutusu olmak üzere tüm ölçülerdeki Ahşap Ambalaj Sandık çeşitlerinin alım satımını yapıyoruz.

Ahşap Ambalaj Sandığı Kutusu

Bu doğrultuda, başta Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir olmak üzere Türkiye genelinde sıfır yada ikinci el Ahşap Ambalaj Sandığı, Ahşap Sandık, Ahşap İhracat Sandığı, Osb Sandık, Kafes Sandık, Palet Sandığı ve Ahşap Amabalaj Kutusu alıp satmak, sıfır ve 2.el ahşap ambalaj sandığı fiyatlarını öğrenmek, ahşap sandık ölçüleri, özellikleri ve üretitici firmaları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamız Kerim Palet'i arayabilirsiniz.

Ahşap Ambalaj Sandığı Alıp Satmak için Hemen Arayınız!

Kayseri İkinci El Sandık

Kayseri Kocasinan ilçesinde konuşlu olan firmamız Kerim Palet, Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir genelinde bulunan kişi yada kurumların ellerinde olan her çeşit sıfır yada ikinci el ahşap ambalaj sandıklarını bir telefon ile yerinden satın alıp, bedelini anında nakit olarak ödemektedir.


Ahşap Ambalaj Sandığı Kutusu

AHŞAP AMBALAJ SANDIĞI NEDİR? ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

Ahşap Ambalaj Sandığı Kutusu

Ahşap Ambalaj Sandığı Nedir?

Ahşap Ambalaj Sandığı, önem verilen ürünlerin nakliyesi esnasında ve depolama işlemlerinde kullanılmak üzere, ürüne özel tasarlanarak üretilmiş bir ambalajlama çeşididir. Bu tür sandıklar; kereste, kontraplak, osb gibi birçok ahşap türünü de bünyesinde barındırır.

Ambalaj Sandığı Ölçüleri:

Standart üretimi yapılan paletler gibi sabit ölçülü sandık modelleri yoktur. Taşınacak eşyaya göre ambalaj sandığı yapılır yada daha önceden yapılan ve 2.el olarak alınıp satılan sandıklar arasından seçim yapılabilir.

Ahşap Ambalaj Sandığı Kutusu

Ambalaj Sandığı Özellikleri:

Tahta Ambalaj Sandığı, piyasada Ahşap Kasa, Ahşap Ambalaj Sandığı, Katlanır Sandık, Kapalı İhracat Sandığı, Ahşap Ambalaj, Ahşap Kasa Sandık, Tahta Kasa, tahta sandık, İhracat Sandığı, Osb Sandık, Kontraplak Sandık, İhracat Kafes Sandık, Palet sandık, MDF Sandık, Kafes sandık ve Ahşap Kargo sandığı olarak da bilinir.

Ahşap sandığın komple kapalı olan modelleri, içerisine koyulan malzemeyi tam olarak %100 dış etkenlerden gelebilecek sarsıntı ve çarpmalara karşı muhafaza eder.

Altına transpalet veya forklift rahatlıkla girilebilir şekilde üretilir. Kendinden paletli olarak üretildiği için taşıma esnasında çok büyük kolaylık sağlar. Ayrıca, isteğe özel paletsiz olarak ta üretilir.

Metal taşıma aparatlarına göre daha hafiftir. Güvenli ve uzun vadede kullanıma olanak sağlar.

Üretilirken ISPM-15 ısıl işlemli yani fumigasyonlu olarak üretilir. Bu sayede yurt dışına sertifikalı olarak sorunsuz bir şekilde çıkar.

Her ürüne özel ebat ve modellerde de üretilir. İkinci el olarak alınıp satılanlar daha önce taşımacılıkta kullanılan ve taşınan malzemenin ölçüsüne göre yapılan sandıklardır. İhtiyacı karşılayanlar kullanılmaya devam edilir.

Ambalaj Sandığı Fiyatları:

Ambalaj Sandığı Fiyatları ölçüsüne, özelliğine ve tipine göre değişiklik arz etmektedir. Genel olarak taşınacak yüke göre ayarlanacak olan Ambalaj Sandığı güncel fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamız Kerim Palet'e ait ileşim kanallarından irtibata geçerek istediğiniz ölçü ve özellikteki Ambalaj Sandıklarının fiyatlarını anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Yurt içi ve yurtdışı nakliye ve taşımacılıkta, markası ve kalite standartları ile kendisini ispatlamış ikinci el ahşap sandık kullanımının çevremiz ve doğamız açısından büyük önemi vardır. Ayrıca, 2.el ahşap sandık alım satımı ile kullanım imkanı olmayan yada uzun süre kullanılmayıp depolarda beklemek zorunda kalan tahta sandık dolaşıma alınarak aktif kullanılması sağlanır. Bu sayede herkes kazanır.

Kayseri Kerim Palet olarak, her çeşit sıfır yada ikinci el palet alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden, palet alıp satmak yada detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.