Kerim Palet

Kerim Palet, Kayseri Nevşehir Sivas Niğde Yozgat Kırşehir ve Aksaray genelinde ikinci el palet alım satımı yapan firmamızın kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilir, her çeşit sıfır yada 2.el palet, epal palet, eur euro palet, cp palet, turpal palet, plastik palet ve ahşap ambalaj sandığı alıp satmak isterseniz firmamız Kerim Palet'i arayabilirsiniz.

KERİM PALET


Kerim Palet

Kurumsal Bilgilerimiz

Kerim Palet

Kerim Palet

Firmamız Kerim Palet, başta Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Kırşehir ve Aksaray olmak üzere Türkiye genelinde sıfır yada ikinci el ahşap palet, epal palet, eur euro palet, cp palet, turpal palet, plastik palet ve ahşap ambalaj sandığı alıp satmak amacıyla Mustafa YENMEZ tarafından Kayseri Kocasinan ilçesinde kurulmuştur.

Bu doğrultuda, taşıma ve nakliye aşamasında kullanılan ve kullanım sonrası ilgili firmaya kısa vadede artık işe yaramayacak olan her marka 2.el palet, 2.el ahşap palet, 2.el plastik palet ve ikinci el ahşap ambalaj sandıklarını son kullanıcısı kişi, kurum yada kuruluşlardan satın alıp gerekli kontrolleri yaptıktan sonra sağlam ve sorunsuz olanları yeniden hizmete kazandırıyor, tamirat ile kurtarılması mümkün olmayan palet ve sandıkları ise geridönüşüm sektöründe değerlendirerek faaliyetlerimizi yürütüyoruz.


Kayseri İkinci El Palet

Görevimiz:

Palet imalatının, günümüzde sayıları giderek azalan ağaçların kesilerek imal edildiği gerçeğinden şaşmadan geri dönüşüm sağlayarak ülke ekonomimize katkıda bulunmak, israfı önleyerek daha az ağaç kesilmesine destek sağlamak.

Müşterilerimize daima gerekli kalite kontrolleri yapılmış sağlam ve dayanıklı paletler sunmak. Bu noktada tereddüte mahal bırakmadan çalışmalarımızı yürütmek.

Hedefimiz:

Faaliyetlerimize devam ettğimiz sürece, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile dürüst, güvenilir ilişkilerin kurulduğu, onların beklentilerinin karşılandığı bir ortam oluşturmak.

Sıfır ve İkinci el palet sektöründe en iyi ürünleri ,kaliteden ödün vermeden en kısa zaman da teslim ederek müşteri memnuniyeti ile ikinci el palet sektörünün lideri olmak.

Ahşap ve Plastik palet alım satım sektöründe, bilgi ve teknolojimizi sürekli geliştirerek, müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde ürün ve hizmet sunmak.

Tüm faaliyetlerimizi, takım çalışması ve iş birliği ile kısa sürede, verimli ve kaliteli olarak gerçekleştirmek. Palet alım satım çalışmalarımızı, çevreyi, insan sağlığını, can ve mal güvenliğini gözeterek yürütmek.

Her yıl üretim kapasitemizi arttırmak bu doğrultuda yeni yatırım sahalarına girmek, palet üretimi, alım-satımı ve tamiri ile en son teknolojiyi takip etmek ve kullanmak. Bu sayede müşteri portföyümüzü genişletmek

Kerim Palet

Bu yüzden, başta Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir olmak üzere Türkiye genelinde sıfır yada 2.el palet alıp satmak, sıfır ve ikinci el palet fiyatlarını öğrenmekmek için firmamızı arayınız.

2.El Palet Alıp Satmak için Hemen Arayınız!

Kayseri İkinci El Palet

Kayseri Kocasinan ilçesinde konuşlu olan firmamız Kerim Palet, Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir genelinde bulunan kişi yada kurumların ellerinde olan her çeşit sıfır yada ikinci el paleti bir telefon ile yerinden satın alıp, bedelini anında nakit olarak ödemektedir.


Firmamızda sıfır ve ikinci el olmak üzere her çeşit palet bulundurmaktadır. Her standartta palet mevcut olup, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun palet ve ahşap ambalaj sandığı temin edilebilmektedir.

Kayseri Kerim Palet olarak, her çeşit sıfır yada ikinci el palet alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden, palet alıp satmak yada detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.