İkinci El Epal Eur Palet Fiyatları

İkinci El Epal Eur Palet Fiyatları, Kayseri 2.el ahşap epal eur euro palet alımı satımı alanlar satanlar ölçüleri üreticileri özellikleri 80x120, 100x120cm euro palet alıp satmak isterseniz hemen firmamızı arayınız. Bununla birlikte başta Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir illeri olmak üzere Türkiye genelinde sıfır yada ikinci el ahşap turpal palet alıp satmak isterseniz firmamız Kerim Palet'i arayabilirsiniz.

EPAL EUR / EURO PALET ALIM SATIMI

İkinci El Epal Eur Palet Fiyatları

Epal Eur Palet Alımı Satımı

Kerim Palet

İkinci El Epal Eur Palet Fiyatları

Türkiye genelinde, sıfır yada İkinci el Epal Eur Palet yada halk arasındaki adı ile Euro Palet, 2.el ahşap epal eur palet, 80*120 Epal Palet, 100*120 Epal Euro Palet olmak üzere tüm ölçülerdeki Epal Eur palet çeşitlerinin alım satımını yapıyoruz.

İkinci El Epal Eur Palet Fiyatları

Bu doğrultuda, başta Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir olmak üzere Türkiye genelinde sıfır yada ikinci el ahşap epal eur palet, 2.el 80x120 Epal Palet, 100x120 Epal Euro Palet alıp satmak, sıfır ve 2.el epal euro palet fiyatlarını öğrenmek, epal eur palet özellikleri, ölçüleri ve üretiticileri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamız Kerim Palet'i arayabilirsiniz.

Epal Eur Palet Alıp Satmak için Hemen Arayınız!

Kayseri İkinci El Palet

Kayseri Kocasinan ilçesinde konuşlu olan firmamız Kerim Palet, Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir genelinde bulunan kişi yada kurumların ellerinde olan her çeşit sıfır yada ikinci el epal eur paleti bir telefon ile yerinden satın alıp, palet bedelini anında nakit olarak ödemektedir.

Kayseri İkinci El Palet

EPAL EUR PALET NEDİR? ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

İkinci El Epal Eur Palet Fiyatları

Epal Eur Palet Nedir?

EPAL yani European Pallet Association (Avrupa Palet Birliği) dünya çapında EPAL/EUR paletlerin kaliteli ve güvenli üretilmesi için kurulmuş birliktir. EPAL, üretim standartlarını karşılayan palet üreticilerine yetkiler verir ve bu yetkilerin kullanımını denetler.

Avrupa Palet Birliği, Euro palet standartlarına uygun paletlerin üretimi ve bu paletlere EPAL damgası vurulabilmesi için oluşturulmuş denetleyici bir kuruluştur.

Epal Eur Palet Ölçüleri:

Epal eur paletler, 80x120 cm, 100x120 cm, 120x100 cm ve 60x80 cm gibi çeşitleri bulunur. Bu ölçüler Euro paletlerin çeşitlerini belirleyip isimlendirmede de kullanılır. Bu çeşitler; Standart Euro Palet, Orta Tip Palet, İnce Tip Palet ve Kalın Tip Palet şeklindedir. En çok kullanılan ölçüleri ise; 80x120 cm'liktir.

İkinci El Epal Eur Palet Fiyatları

Epal Eur Palet Ağırlığı:

Epal Eur Palet yaklaşık olarak 35kg ağırlığındadır. Epal Eur Palet'in yük taşıma kapasitesi ise 1500 kg'dır. Kaliteli malzemesi sayesinde ağır yüklerin taşınması için uygundur. Tekstil, plastik, ambalajlı, balyalanmış ürünler ve inşaat malzemeleri gibi pek çok farklı sektördeki ürünü kolaylıkla taşıyabilmektedir. Aynı zamanda Euro paletler, ambalaj sandığı olarak da kullanılabilmektedir. Euro paletler EPAL damgalı olmaktadırlar.

Epal Eur Palet Hangi Ağaçtan yapılır?

Avrupa Palet Birliği tarafından belirlenen ağaç türü çam ağacıdır. Bu yüzden Epal Eur paletler, dayanıklı ve uzun ömürlü olan çam ağacından yapılır.

İkinci El Epal Eur Palet Fiyatları

Epal Eur Palet Özellikleri:

- Epal Eur palet, hammadde olarak kullanılan çam ağacı sayesinde sağlam ve kullanışlıdır.

- Epal Eur Palet, Avrupa Palet Birliği tarafından belirlenen ölçü ve kriterlere sahipler

- Büyük hacimli malzemelerin nakliyesi turpal palet ile güvenle yapılır.

- Sağlam yapısı ve özelliği sayesinde turpal paletler uzun ömürlüdür.

-Epal Eur Palet Çevrecidir: Çoklu kullanım özelliği ile daha az ağaç kesilmesine sebep olur. Bu sayede doğanın korunmasına katkı sağlar. Epal paletlerin ISPM 15 standardında ısıl işlem görmesi nedeniyle bakteri ve böcek oluşumuna engel olması, boyut çeşitliliği, standartlaştırılmış malzeme özellikleri, sağlamlığı ve çevreci yapısıyla dünya üzerinde en çok tercih edilen ahşap palet türüdür.

-Çoklu Kullanım: Daha düşük ölçülerdeki paletlere göre minimum 20 defa kullanım ömrüne sahiptir. Ayrıca dünya çapında epal tarafından lisans verilen firmalarca tamir edilerek, kullanım ömrü 7-8 yıla kadar arttırılabilmektedir.

-Uluslararası Havuz Sistemi: Dünyanın en büyük palet havuzuna sahiptir. Bu sayede satın aldığınız Epal Eur paletlerini, uluslararası partnerleriniz ile sorunsuzca değiştirerek ürünlerinizin nakliye maliyetlerini en aza indirirsiniz.

-İş Güvenliğine Uygunluk: Diğer ahşap paletlere kıyasla mukavemeti daha yüksek olan epal paletler, taşıma esnasında ya da raflı sistemlerde kırılma yaşanmasının önüne geçerek kullanıcılara İş Sağlığı ve Güvenliği açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

Epal Eur Palet Fiyatları:

Epal Eur Palet Fiyatları ülkemizdeki enflasyon durumlarından etkilense de palet çeşitleri arasında ekonomikliğini genelde korur. Epal Eur palet güncel fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamız Kerim Palet'e ait ileşim kanallarından irtibata geçerek güncel Epal Eur Palet fiyatlarını anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Yurt içi ve yurtdışı nakliye ve taşımacılıkta, markası ve kalite standartları ile kendisini ispatlamış ikinci el ahşap palet kullanımının çevremiz ve doğamız açısından büyük önemi vardır. Ayrıca, 2.el ahşap palet alım satımı ile kullanım imkanı olmayan yada uzun süre kullanılmayıp depolarda beklemek zorunda kalan paletler dolaşıma alınarak aktif kullanılması sağlanır. Bu sayede herkes kazanır.

Kayseri Kerim Palet olarak, her çeşit sıfır yada ikinci el palet alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden, palet alıp satmak yada detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.