İkinci El Plastik Palet Fiyatları

İkinci El Plastik Palet Fiyatları, Kayseri 2.el pvc plastik palet alımı satımı alanlar satanlar ölçüleri üreticileri özellikleri 80x120, 100x120cm imalatı palet alıp satmak isterseniz hemen firmamızı arayınız. Bununla birlikte başta Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir illeri olmak üzere Türkiye genelinde sıfır yada ikinci el plastik palet yada pvc palet alıp satmak isterseniz firmamız Kerim Palet'i arayabilirsiniz.

PLASTİK PALET ALIM SATIMI

İkinci El Plastik Palet Fiyatları

Plastik Palet Alımı Satımı

Kerim Palet

Kayseri İkinci El Palet

Türkiye genelinde, sıfır yada İkinci el Plastik Palet, 2.el pvc plastik palet, 80x120 Plastik Palet ve 100x120 Plastik Palet olmak üzere tüm ölçülerdeki Pvc Plastik palet çeşitlerinin alım satımını yapıyoruz.

İkinci El Plastik Palet Fiyatları

Bu doğrultuda, başta Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir olmak üzere Türkiye genelinde sıfır yada ikinci el plastik palet, 2.el 80x120 Plastik Palet ve 100x120 Plastik Palet alıp satmak, sıfır ve 2.el pvc plastik palet fiyatlarını öğrenmek, plastik palet özellikleri, ölçüleri ve üretiticileri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamız Kerim Palet'i arayabilirsiniz.

Plastik Palet Alıp Satmak için Hemen Arayınız!

Kayseri İkinci El Palet

Kayseri Kocasinan ilçesinde konuşlu olan firmamız Kerim Palet, Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir genelinde bulunan kişi yada kurumların ellerinde olan her çeşit sıfır yada ikinci el plastik paleti bir telefon ile yerinden satın alıp, palet bedelini anında nakit olarak ödemektedir.

İkinci El Plastik Palet Fiyatları

PLASTİK PALET NEDİR? ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

İkinci El Plastik Palet Fiyatları

Plastik Palet Nedir?

Plastik paletler, ahşap paletlere başka bir alternatif olarak, pvc plastik malzemeden imal edilen, son derece kullanıma elverişli ve dayanıklı ürünlerdir. Bu sebeple kullanım alanlarının başında taşımacılık sektörü gelmektedir. Ağaç paletlere göre son zamanlarda sahip oldukları özellikler ve sundukları avantajlar ile kullanım miktarları oldukça artmıştır.

Plastik Palet Ölçüleri:

Plastik Palet grubunda yer alan 80x120cm plastik palet, 100x120cm plastik palet, 110x130cm plastik palet ve 110x110cm plastik palet en yaygın olarak kullanılan ölçülerdir. Bu ölçüler, genel olarak ihtiyaçları karşılayabilmekte ve başarı ile kullanım amacını gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte farklı ölçülerde ve özelliklerde seri olarak üretilme imkanı olması da önemli bir avantajdır.

İkinci El Plastik Palet Fiyatları

Plastik Palet Ağırlığı:

Ahşap paletlere bir alternatif olarak üretilen plastik paletlerin en büyük avantajı ahşap paletlere oranla daha hafif olmalarıdır. Özelikle ağırlığın önemli olduğu Hava taşımacılığı gibi alanlarda plastik palet ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Plastik paletlerin model ve ölçülerine göre Plastik paletler 4,5kg ve 10kg arasındadır.

Plastik Palet Özellikleri:

Plastik paletler hafiftir ve bu sayede taşıma esnasında fazla yük oluşturmaz.

Ahşap palete oranla daha fazla kullanım alanı vardır ve kullanım ömrü fazladır.

Plastik palet, taşıma ve istifleme alanında daha fazla ürün istiflenmesine imkan verir.

Plastik Paletlerin üretimleri hızlı, sterilize edilmeleri ve temizlenebilmeleri kolaydır.

Plastik palet, nem, küf ve değişken hava koşulları ile asit, yağ ve alkalinlerden etkilenmez.

Başta gıda sektörü olmak üzere hemen hemen her alanda kullanılabilir.

Kullanım alanına göre farklı ebat ve taşıma kapasitesinde üretilebilir.

Plastik palet, monoblok yapıdadır ve tek parça olarak üretilmektedir. Üzerinde çivi ve kıymık bulunmamaktadır.

Tamamen çevre dostudur, geri dönüştürülebilir mazlemeden üretilmeleri nedeni ile kullanım ömrü sonrası hammadde olarak yeniden dönüştürülebilir.

İkinci El Plastik Palet Fiyatları

Plastik Palet Fiyatları:

Plastik Palet Fiyatları ülkemizdeki enflasyon durumlarından etkilense de palet çeşitleri arasında ekonomikliğini genelde korur. Plastik palet güncel fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamız Kerim Palet'e ait ileşim kanallarından irtibata geçerek güncel Plastik Palet fiyatlarını anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Yurt içi ve yurtdışı nakliye ve taşımacılıkta, markası ve kalite standartları ile kendisini ispatlamış ikinci el ahşap palet kullanımının çevremiz ve doğamız açısından büyük önemi vardır. Ayrıca, 2.el ahşap palet alım satımı ile kullanım imkanı olmayan yada uzun süre kullanılmayıp depolarda beklemek zorunda kalan paletler dolaşıma alınarak aktif kullanılması sağlanır. Bu sayede herkes kazanır.

Kayseri Kerim Palet olarak, her çeşit sıfır yada ikinci el palet alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden, palet alıp satmak yada detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.