İkinci El Turpal Palet Fiyatları

İkinci El Turpal Palet Fiyatları, Kayseri 2.el ahşap turpal palet alımı satımı alanlar satanlar ölçüleri üreticileri özellikleri 60x80, 80x120, 100x120cm palet alıp satmak isterseniz hemen firmamızı arayınız. Bununla birlikte başta Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir illeri olmak üzere Türkiye genelinde sıfır yada ikinci el ahşap turpal palet alıp satmak isterseniz firmamız Kerim Palet'i arayabilirsiniz.

TURPAL PALET ALIM SATIMI

İkinci El Turpal Palet

Turpal Palet Alımı Satımı

Kerim Palet

Kayseri İkinci El Palet

Türkiye genelinde, sıfır yada İkinci el Turpal Palet, 2.el ahşap turpal palet, 60x80 Turpal Palet, 80x120 Turpal Palet ve 100x120 Turpal Palet olmak üzere tüm ölçülerdeki Turpal palet çeşitlerinin alım satımını yapıyoruz.

İkinci El Turpal Palet Fiyatları

Bu doğrultuda, başta Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir olmak üzere Türkiye genelinde sıfır yada ikinci el ahşap turpal palet, 2.el 60x80 Turpal Palet, 80x120 Turpal Palet ve 100x120 Turpal Palet alıp satmak, sıfır ve 2.el turpal palet fiyatlarını öğrenmek, turpal palet özellikleri, ölçüleri ve üretiticileri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamız Kerim Palet'i arayabilirsiniz.

Turpal Palet Alıp Satmak için Hemen Arayınız!

Kayseri İkinci El Palet

Kayseri Kocasinan ilçesinde konuşlu olan firmamız Kerim Palet, Kayseri, Nevşehir, Sivas, Niğde, Yozgat, Aksaray ve Kırşehir genelinde bulunan kişi yada kurumların ellerinde olan her çeşit sıfır yada ikinci el turpal paleti bir telefon ile yerinden satın alıp, palet bedelini anında nakit olarak ödemektedir.

Kayseri İkinci El Palet

TURPAL PALET NEDİR? ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

İkinci El Turpal Palet Fiyatları

Turpal Palet Nedir?

Turpal Palet, teknik özellik ve kalite standartları Avrupa Paletçiler Birliği tarafından belirlenen ve dernek tarafından lisans verilmiş üreticiler tarafından hammaddesi çam ve kavak ağaçlarından üretilen, bir palet çeşididir.

Üretim malzemesi olarak kullanılan kurutulmuş tahta sayesinde böcek ve benzeri haşeratın oluşturacağı zararı en aza indirir. Bu avantajı sayesinde Turpal Palet çeşidinin ömürleri uzun ve oldukça kullanışlıdırlar.

Turpal markası ile üretilen paletler, Standart Palet Derneği tarafından denetim ve kontrolü yapılan bir palet havuzunun parçası olup kendi içerisinde bir çevrim ağına sahiptir.

Turpal Palet Ölçüleri:

Turpal palet ölçüleri genellikle, 60x80 ve 80x120x12cm boyutlarından oluşur. Ülkemizde genellikle 10 dm³ ile 50 dm³ arasında değişen özelliklere sahip ahşap paletler kullanılmaktadır. Fakat bu paletlerin verimsizliği karşısında alternatif olarak turpal palet üretimi başlamıştır.

İkinci El Turpal Palet Fiyatları

Turpal Palet Ağırlığı:

Üretim malzemesi olarak çam ve kavak ağaçları kullanılan turpal paletler belirli standart ölçülere sahiptirler. Ortalama 25-30 kg ağırlığındadır. Bir tondan daha fazla yük taşıma kapasiteleri bulunur.

Turpal Palet Özellikleri:

- Turpal palet, hammadde olarak kullanılan çam ve kavak ağaçları sayesinde sağlam ve kullanışlıdır.

- Büyük hacimli malzemelerin nakliyesi turpal palet ile güvenle yapılır.

- Turpal Palet, uluslararası belirlenen ölçü ve kriterlere sahipler

- Sağlam yapısı ve özelliği sayesinde turpal paletler uzun ömürlüdür.

- Kurutulmuş tahtadan yapılan turpal paletler böceklerden de zarar gelme oranını düşürür.

- Çeşitli sebeplerle kullanılamayacak hale gelen turpal paletler geri dönüşüm yoluyla çevreye kazandırılır.

- Kullanım süreleri dolan turpal paletler ikinci el olarak kullanılma özelliğine de sahiptir.

- Nakliye ve depolamada en çok kullanılan turpal palet aynı zamanda en kullanışlı palet çeşitleri arasındadır.

- Bir tondan fazla yük taşıma kapasiteleri bulunur.

İkinci El Turpal Palet Fiyatları

Turpal Palet Fiyatları:

Turpal Palet Fiyatları ülkemizdeki enflasyon durumlarından etkilense de palet çeşitleri arasında ekonomikliğini genelde korur. Turpal palet güncel fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamız Kerim Palet'e ait ileşim kanallarından irtibata geçerek güncel Turpal Palet fiyatlarını anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Yurt içi ve yurtdışı nakliye ve taşımacılıkta, markası ve kalite standartları ile kendisini ispatlamış ikinci el ahşap palet kullanımının çevremiz ve doğamız açısından büyük önemi vardır. Ayrıca, 2.el ahşap palet alım satımı ile kullanım imkanı olmayan yada uzun süre kullanılmayıp depolarda beklemek zorunda kalan paletler dolaşıma alınarak aktif kullanılması sağlanır. Bu sayede herkes kazanır.

Kayseri Kerim Palet olarak, her çeşit sıfır yada ikinci el palet alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden, palet alıp satmak yada detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.